info@havajet.com; Ulus Mah. Çanakkale Asfaltı Üzeri No.131 Menemen/İzmir.

Velilere Mektup

Merhaba Genç Arkadaşım,

Rahmetli Vehbi KOÇ ’un “Meslek Lisesi Memleket Meselesi” sözüyle yola çıkmış olan Havajet, Ege Bölgesi ve İzmir’in ilk Özel Havacılık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesidir. Amacı, her geçen gün büyüyen ve dünyada adı duyulur hale gelen Türk havacılık firmalarına ve bu sektörün önde gelen uluslararası firmalarına, İzmir’den eğitimli ve havacılığa gönülden hizmet verecek insan kaynağının yetişmesine öncülük etmek ve bu sektöre değer katmaktır.

4 yıllık lise eğitimleri sonunda gençlerimiz almış oldukları mesleki eğitim ile yaşıtlarının bir adım önünde, dünya çapında geçerliliği olan bir mesleğe ilk adımlarını atmış olacaklar. Gençlerimiz umutsuzca iş arayan değil, kendilerine sunulan iş alternatifleri arasından en uygun olanını seçen ve aranan özelliklere sahip bireyler olacaklar. Kişisel gelişim uzmanlarımızın hazırladığı program çerçevesinde gençlerimizin kendine güvenen, doğru hayaller kurabilen ve donanımlı bireyler haline gelmesi için çalışacağız. Bu amacımıza yönelik olarak, birçok farklı platformda her türlü sosyal olanağa sahip olmalarını sağlıyoruz. Gençlerimize en üst seviyede bir eğitim vermeyi ve bundan maksimum katkıyı sağlamalarını hedefliyoruz.

Ailelerin desteği olmadan bunu başaramayız. Gençlerimiz ile aileleri arasındaki iletişimi geliştirmek ve gerekli zamanlarda tavsiyelerde bulunmak adına uzmanlardan oluşan ″Aile Destek Ekibi″ miz sizleri bekliyor. Mükemmel İngilizcenin yanı sıra ikinci bir dil eğitimini daha vereceğimiz dil okulumuz ile farkı herkes görecek.
“Aklı havada olan” herkesi aramıza bekliyoruz.
MEHMET ÇELEBİ
YÖNETİM KURULU BAŞKANI