İdari Kadro

Akademik Kadro

Rehber Öğretmen

Sibel Başaran

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

Cihan Torun

Tarih Öğretmeni

Nur Birlik

Coğrafya Öğretmeni

Cevdet Yürek

Matematik Öğretmeni

Kübra Baştaş

Fizik Öğretmeni

Hacer Seyhanlı

Kimya Öğretmeni

Gülşah Tayanç

İngilizce Öğretmeni

Erdem Manaf

Uçak Bakım Öğretmeni

Rüştü Özak

Uçak Bakım Öğretmeni

Ahmet Ayata

Uçak Bakım Öğretmeni

Halil Kabadayı

Uçak Bakım Öğretmeni

Arif Ulucenk

Ulaştırma Hizmetleri Öğretmenliği

Murat Yılmaz

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni

Betül Büşra Çalışkan

Matematik Öğretmeni

Büşra Bekar

Ferhan Alhat
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

Ferhan Alhat

Mürüvvet Eren
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

Mürüvvet Eren

İngilizce Öğretmeni

Fırat Avcı

Fizik Öğretmeni

Gözde Orçunus

Kaya Akay
Uçak Bakım Öğretmeni

Kaya Akay

Beden Eğitimi Öğretmeni

Mürvet Yücehan

Naci Ürkmez
İngilizce Öğretmeni

Naci Ürkmez

Beden Eğitimine Öğretmeni

Oğuzcan Polat

Uçak Bakım Öğretmeni

Özay Ayraler

Rehber Öğretmen

Sibel Başaran

1982 yılında İzmir’de doğdu. Karşıyaka Anadolu Lisesi’nde ortaöğretimini tamamladı. 200-2005 yılları arasında Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümünde okudu. Formasyon eğitimini yine Ege Üniversitesi’nden aldı. 2015 yılında Ankara’da Hizmetiçi Rehberlik Eğitimini tamamladı. 2015 yılından itibaren kolej ve dersanede görev yaptı. Rehberlik alanında pek çok seminer ve konferansa katıldı. Evli ve bir kız çocuğu sahibi olan Sibel BAŞARAN 2017 yılı itibariyle Özel Havajet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Rehber öğretmen olarak görev yapmaktadır .

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

Cihan Torun

1983 yılında İzmir’de doğdu. Lise öğrenimini Menemen Lisesi’nde tamamladı. Yüksek Öğretimde lisansını Trakya Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde, 2007-2008 eğitim-öğretim yılında Dokuz Eylül Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Tezsiz Yüksek Lisans yaptı. 2006 yılından itibaren Türkiye’nin köklü özel kurumlarında Dil ve Anlatım ile Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni olarak görev yaptı.
Üniversite eğitimi boyunca tiyatro oyunculuğu, eğitmenliği ve sahne sanatları koordinatörlüğü çalışmaları yapmıştır. 2006 yılında başladığı çalışma hayatında ise çalışma kitapları, soru bankaları ve deneme sınavları çalışmaları yapmıştır. Öğretmenimiz 2016-2017 eğitim ve öğretim yılında HAVAJET Ailesi’ne katıldı.
İngilizce Öğretmeni Selin Mantar Torun ile evli olup fantastik edebiyat, tiyatro, ekstrem sporlar, felsefe ve sinemadan keyif alır. Karşıyaka’da oturmaktadır

Tarih Öğretmeni

Nur Birlik

1982 yılında İzmir’de doğdu. İzmir Hürriyet Lisesi’nde okudu. Afyon Kocatepe Üniversitesi, Fen- Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü’nden mezun oldu. Dokuz Eylül Üniversitesi, Buca Eğitim Fakültesi Tarih Öğretmenliği Pedagojik Formasyon Bölümü’nü bitirdi. 2005 yılında Tarih Öğretmeni olarak mesleğe başladı. Çeşitli dershane ve devlet okullarında Sosyal Bilgiler ve Tarih Öğretmeni olarak görev yaptı.

2011 yılında M.E.B Çıraklık ve Yaygın Eğitim Genel Müdürlüğü İzmir Buca Halk Eğitim Merkezi Okul Öncesi Öğretmenliği Eğitim Sertifikası aldı. Görev yaptığı okul yöneticileri tarafından ödüllendirildi. Halen Özel Havajet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Tarih Öğretmeni olarak çalışmaktadır.

İlgi duyduğu alanlar; gezi, tiyatro, sinema ve dağcılıktır. Ailesi ile birlikte İzmir- Yağhaneler’de oturmaktadır.

Coğrafya Öğretmeni

Cevdet Yürek

1991 yılında Bitlis’ te doğdu.Tatvan Atatürk Lisesi’ nde okudu. Üniversite eğitimini  2009-2013 yılları arası Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Coğrafya  bölümünde tamamladı. Pedagojik Formasyon eğitimini 2014 yılında İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi  Eğitim Fakültesi’nden aldı. 2013-2017 yılları arası dersane ve özel öğretim kurslarında  Coğrafya öğretmeni olarak görev yaptı.  2017 yılında Gebze Teknik Üniversitesi  Sürekli Eğitim Merkezi’nden  Eğitim Koçluğu ve Danışmanlığı sertifikası aldı.  2017’de Özel Havajet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ nde Coğrafya öğretmeni olarak göreve başladı.

Matematik Öğretmeni

Kübra Baştaş

1983 yılında İzmir’de doğdu. Liseyi, Manisa Akhisar Lisesi’nde okudu.2005 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi Uşak Fen-Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümü’nü bitirdi.2008 yılında Ege Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü’nde Ortaöğretim Matematik Alan Öğretmenliği Tezsiz Yüksek Lisans programını tamamladı.2005 yılında mesleğine Karşıyaka’daki özel bir eğitim kurumunda, Matematik-Geometri öğretmeni olarak başlayan öğretmenimiz, buradaki görevini 11 yıl sürdürdü.Aynı zamanda 2010 yılında kurucusu olduğu etüt merkezinde çalışmalarına devam etti.Öğretmenimiz Karşıyaka ikamet etmekte olup, 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılında Özel Havajet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Matematik öğretmeni olarak göreve başlamıştır.

Fizik Öğretmeni

Hacer Seyhanlı

1982 yılında İzmir de doğdu. 2000 yılında Konak 50.yıl Lisesinden, 2005 yılında Pamukkale Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Fizik Bölümünden mezun oldu. 2005-2007 yılları arasında  Manisa Celal Bayar Üniversitesi Tezsiz Yüksek Lisans ile Pedagojik Formasyonsertifikası aldı. 2006-2009 yıllarında İzmir Karşıyaka Doruk Dersanesi’ nde, 2013-2015 yıllarında Karşıyaka Kavram Dersanesi’nde, 2015 yılında Karataraklı Özel Eğitim Kurumu’nda Fizik öğretmeni olarak görev yaptı. 2017 yılında Özel Hava Jet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Fizik öğretmeni olarak göreve başladı. Anadolu, Fen  liselerine, üniversiteye  hazırlanan öğrencilere yönelik konu anlatımlı kitaplar, soru bankaları ve deneme sınavları hazırlamıştır. Evli ve Bornova’da  yaşamaktadır. Bilim ve Teknik, Popular Science  dergilerini okumaktan, doğayla ve ailesiyle birlikte zaman geçirmekten, bilim kurgu filmi izlemekten ve diğer sanatsal faaliyetlerden hoşlanmaktadır.

Kimya Öğretmeni

Gülşah Tayanç

1977 yılında Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesinde doğdu. İlk ve orta okulu Edirne?de okudu.1994 yılında Lüleburgaz Lisesi’nden, 2000 yılında Trakya Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü’nden mezun oldu.1998 yılında Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nden Orta Öğretim Alan Sertifikası (pedagojik formasyon) aldı.2000-2004 yılları arasında tekstil sektöründe laboratuvar sorumlusu olarak çalıştı.2004 yılında İzmir’e yerleşti ve İzmir Özel Başarı Eğitim Kurumları’nda Kimya Öğretmeni olarak göreve başladı. Anadolu, Fen liselerine ve üniversiteye hazırlanan öğrencilere yönelik konu anlatımlı kitaplar, soru bankaları ve deneme sınavları hazırlamıştır. İnteraktif eğitim (uzaktan eğitim) ile ilgili çalışmalar yapmış, internet üzerinden canlı dersler vermiştir. Halen Özel Havajet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Kimya öğretmeni olarak görevlidir.Mimar Kaya Tayanç ile evli olup,7 yasında bir kızı vardır. Karşıyaka’da yaşamaktadır.Güncel film ve kitapları takip etmekten keyif alır.

İngilizce Öğretmeni

Erdem Manaf

8 Aralık 1996’da Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesinde dünyaya geldi. İlk ve ortaokul öğrenimini aynı ilçede tamamladı. Dile olan yatkınlığını lise döneminin başlarında fark eden Erdem Manaf, Babaeski Anadolu Lisesi’nde Yabancı Dil (İngilizce) bölümünü seçerek dil konusunda kendini geliştirdi. İyi bir dil eğitiminin ardından Ege Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünü kazandı. Lisans eğitimi boyunca edebiyat, müzik ve tiyatro alanlarında sayısız çalışmalar yaptı. Edebiyat alanında birçok konferansta görev aldı. İngiliz Dili ve Edebiyatı’ndan başarıyla mezun olduktan sonra Ege Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde Pedagojik Formasyon (İngilizce Öğretmenliği) eğitimi aldı. Küçük yaşlarından beri edebiyata, müziğe, tiyatroya, yani sanata ve farklı kültürlere olan ilgisi hiçbir zaman azalmayan öğretmenimizin ilkokuldan beri içinde saklı olan tiyatro ateşi üniversite yıllarında tekrar alevlendi. English Drama Club bünyesinde yaklaşık üç sene boyunca (2015-2018) sahne aldı. Daha sonra Folkart Academy bünyesinde oyunculuk eğitimi aldı ve akademinin Eylül 2019’da hazırladığı müzikalde (Aristofanes – Kuşlar) rol aldı. Bunun yanı sıra enstrümanlara ve müziğe olan tutkusunu hep canlı tutan Erdem Manaf, küçük yaşından beri beste yapmaya ve kendini geliştirmeye devam ediyor. Aynı zamanda kurucusu olduğu heavy metal grubunda bateri çalıyor. İnsanı anlamaya, gelişmeye, öğrenmeye, bakış açısını genişletip dünyaya daha büyük bir pencereden bakmaya olan inancı ve içindeki sanat aşkıyla zamanda yolculuğuna devam ediyor.

Uçak Bakım Öğretmeni

Rüştü Özak

1969 yılında Eskişehir’de doğdu. Liseyi Eskişehir Turgut Reis Endüstri Meslek Lisesi Motor bölümünde okudu. 1988 yılında Hava Teknik Okullar komutanlığının açmış olduğu sınavı kazanarak eğitim aldı. 1989 yılında Uçak Motor Teknisyeni olarak göreve başladı.1989-2007 yılları arasında Hava Kuvvetlerinin çeşitli birliklerinde jet motor teknisyeni olarak görev yaptı.2001 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirdi. 2007 yılında Hava Teknik Okullar Komutanlığı Uçak Bakım Okuluna jet motor öğretmeni olarak atandı ve 2007-2015 yılları arasında jet motorları, uçak sistemleri ile Uçak tip eğitimlerinde ders öğretmeni olarak görev yaptı. Nisan 2015 tarihinde kendi isteğiyle emekli oldu.Halen Özel Havajet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde uçak bakım alanı ders öğretmeni olarak çalışmaktadır. Ayrıca Ege Üniversitesi Havacılık Meslek Yüksek Okulunda Gaz Türbinli Motorlar dersinde öğretmenlik yapmaktadır.Dilek hanımla evli olup lise son sınıfa giden bir oğlu vardır. Doğa yürüyüşüne gitmekten ve balık tutmaktan keyif alır. Gaziemir?de oturmaktadır.

Uçak Bakım Öğretmeni

Ahmet Ayata

1973 yılında Kahramanmaraş’ta doğdu. Söke Endüstri Meslek Lisesinde Elektronik bölümünden 1990 yılında mezun oldu. 1991 yılında Hava Teknik Okullar Komutanlığının açmış olduğu sınavı kazanarak eğitim aldı. 1992 yılında Hava Kuvvetleri Komutanlığında Astsubay olarak Uçak Aviyonik Sistemleri ihtisasında çalıştı. 2007 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini, 2016 yılında Atatürk Üniversitesi İş Güvenliği Uzmanlığı bölümünü bitirdi. Meslek hayatı boyunca çeşitli uçak tiplerinde görev yaptıktan sonra 2017 yılında Hava Kuvvetlerindeki görevinden kendi isteğiyle emekli oldu. 2018 Eğitim Öğretim yılı itibariyle HavaJet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Uçak Bakım Alanı Ders Öğretmeni olarak çalışmaya başlamıştır. Selda hanımla evli olup biri Ege Üniversite Okul Öncesi Öğretmenliği üçüncü sınıfta diğeri sekizinci sınıfta olmak üzere iki kızı vardır. Seyahat etmekten, doğa yürüyüşü yapmaktan ve kitap okumaktan keyif alır. Karşıyaka’da oturmaktadır.

Uçak Bakım Öğretmeni

Halil Kabadayı

1967 yılında Nazilli’de doğdu. 1984 yılında Nazilli Endüstri Meslek Lisesi Elektrik bölümünü bitirdi. 1985 yılında İZMİR Hava Teknik Okullar Komutanlığından Uçak Yakıt Sistemleri Teknisyeni olarak mezun oldu. 1985-1990 yılları arasında 1’inci Ana Jet Üs K.lığı ESKİŞEHİR’de, 1990-1994 yılları arasında 7’inci Ana Jet Üs K.lığı MALATYA ve İTALYA’da, 1994-2002 yılları arasında 1’inci Ana Jet Üs K.lığı ESKİŞEHİR’ de, 2002-2009 yılları arasında Hava Teknik Okullar K.lığı İZMİR’de, 2009-2011 yılları arasında 7’inci Ana Jet Üs K.lığı MALATYA’ya da,ve 2013-2015 yılları arasında 3’üncü Ana Jet Üs K.lığı KONYA’da Teknisyen, Baş Teknisyen, Öğretmen ve Atölye Komutanı olarak çalıştı. 1998 yılında Anadolu Üniversitesi AÖF’den mezun oldu. 2015 yılında kendi isteği ile emekli oldu. 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılında Özel Havajet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Uçak Bakım öğretmeni olarak çalışmaya başladı. Evli ve iki çocuk sahibidir.

Uçak Bakım Öğretmeni

Arif Ulucenk

1971 yılında İzmirde doğdum. Liseyi İzmir Motor Meslek ve Teknik Lisesinde tamamladım.1989 Yılında Hava Teknik Okullar Komutanlığından Jet Motor Teknisyeni olarak mezun oldum. Hava kuvvetlerinin çeşitli üs ve birimlerinde Jet Motor Teknisyeni ve Kalite Kontrol Teknisyeni olarak görev yaptım. 3. Ana jet Komutanlığında harbe hazırlık eğitim pilotlarına uçak teknik eğitim kursu verdim ve yine uzun yıllar Türk yıldızları uçak bakım ekibinde görev yaptım. 2015 Yılında Hava Kuvvetlerinden emekli oldum. 2016 Yılında General Elektrik bünyesindeki uluslararası Field Core Services Solution İnternational Şirketinde, Saha Servis Bakım Teknisyeni olarak birçok yurt içi ve yurt dışı projede doğal gaz çevrim elektrik santrallerinde Gaz Türbin bakımları görevinde çalıştım. Halen Özel Havajet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde uçak bakım alanı ders öğretmeni olarak çalışmaktayım. Evli ve üç çocuk babasıyım. Bisiklet binmek, masa tenisi oynamaktan hoşlanırım.

Ulaştırma Hizmetleri Öğretmenliği

Murat Yılmaz

1995 yılında İzmir`de doğdu. İlköğretimini 80.Yıl Küçükçiğli İlkokulu`nda, ortaöğretimini Çiğli Rotary Anadolu Meslek Lisesi`nde tamamladıktan sonra Balıkesir Üniversitesi – Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitirdi.2016 Yılı itibari ile Özel Havajet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi`nde Bilgisayar Öğretmenliği’ne başladı.Futbol oynamak ve seyretmekten hoşlanır. Bilgisayar oyunlarına meraklıdır.Tarih kitapları okumaktan hoşlanır.

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni

Betül Büşra Çalışkan

1996 yılında İzmir’in Konak ilçesinde doğdu. İlkokulu İzmit/Kocaeli’nde ortaokulu ise İzmir Menemen’de tamamladı. 2015 yılında Açık Öğretim Lisesinden mezun oldu. 2020 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden mezun oldu ve yine Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesinden Pedagojik Formasyonunu aldı. Halen Uluslararası Coursera Eğitim Programına devam etmektedir. Özel Havajet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni olarak göreve başlamıştır. Kişisel gelişim kitapları okumaktan ve Tasavvuf Musikisi dinlenmekten hoşlanır.

Matematik Öğretmeni

Büşra Bekar

1993 yılında Aydın da doğdu. 2011 yılında Balıkesir Edremit Anadolu Lisesinden, 2015 yılında Manisa Celal Bayar Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümünden mezun oldu. 2015 yılında Pedagojik Formasyon Eğitimini yine kendi okulu olan Celal Bayar Üniversitesinde tamamladı. 2015-2017 yıllarında İzmir de özel bir okulda, 2017-2020 yıllarında Aydın da özel bir okulda görev aldı. Öğretmenimiz Karşıyaka da ikamet etmekte olup 2020-2021 eğitim öğretim yılında Özel Havajet Mesleki ve Teknik Anadolu lisesinde göreve başlamıştır.

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

Ferhan Alhat

1983 yılında Sivas’ta doğdu. Karşıyaka Lisesinde okudu. Üniversite eğitimini Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde tamamladı. Pedagojik formasyon sertifikasını Celal Bayar Üniversitesinde aldı. Mezun olduktan sonra ilk olarak Menemen Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinde 8 yıl Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni olarak çalıştı. Sonrasında çeşitli özel kurumlarda öğretmenlik yaptı. 2020-2021 eğitim-öğretim yılında ise Havajet Havacılık Lisesinde Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni olarak göreve başladı.

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

Mürüvvet Eren

1987 yılında İzmir’de doğdu. Lise öğrenimini Ayvalık Yabancı Dil Ağırlıklı Lisesinde tamamladı. Üniversite öğrenimini 2009 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi Uşak Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde tamamladı. 2009-2014 eğitim döneminde Dokuz Eylül Fakültesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği Tezli Yüksek Lisans Ana Bilim Dalında yüksek lisans yaptı. Dokuz Eylül Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulunda hazırlık eğitimi aldı. 2010-2011 eğitim döneminde Dokuz Eylül Üniversitesi Pedagojik Formasyon Sertifika eğitimini aldı. Yüksek Lisans öğrenimi ve sonrasında birçok kurumda Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni olarak görev aldı. 2016-2020 eğitim öğretim yıllarında Anadolu Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun oldu. Üniversite ve yüksek lisans eğitimi sırasında seminerlere ve konferanslara katıldı. Üniversite yıllarında amatör tiyatro kulüplerinde görev aldı. Resim, müzik, tiyatro, spor gibi birçok dalda hobilere sahiptir. Öğretmenimiz Karşıyaka’da oturmaktadır. 2020-2021 eğitim öğretim yılında Özel Havajet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni olarak göreve başlamıştır.

İngilizce Öğretmeni

Fırat Avcı

18 Eylül 1992 tarihinde İstanbul’un Şişli ilçesinde doğdu. İlköğretim ve ortaöğretimini İstanbul’da tamamladı. Okuduğu Halkalı Toplu Konut Lisesi’nde Yabancı Dil (İngilizce) bölümünü tercih ettikten sonra en verimli olabileceği ve keyifle sürdürebileceği alanın bu olduğuna karar verdi. Yabancı dile olan ilgisini ve becerilerini lise dönemlerinde daha da pekiştirdi. Üniversite tercihlerinde ise ilk tercihi Ege Üniversitesi oldu ve bu üniversitede Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünü kazandı. Üniversite eğitimi sırasında öğretmenlik, müzik ve tiyatro alanlarında çok yönlü tecrübeler kazandı. Öğrenci Hemşireler Derneği’nde (ÖHDER) gönüllü İngilizce öğretmenliği yaptı. Türkiye’de yabancı dil eğitimi ile ilgili seminerlerde görev aldı. Tiyatroya olan ilgisini dil becerileriyle birleştirerek Ege Üniversitesi İngilizce Drama Kulübü’nde sahne aldı. Üniversiteden mezun olduğu yıl Pedagojik Formasyon eğitimini aldıktan sonra profesyonel meslek hayatında atıldı. Daha sonra Dokuz Eylül Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünde yüksek lisans yapmaya hak kazandı. Şu sıralar profesyonel öğretmenlik kariyerine devam ederken aynı zamanda yüksek lisans tezi çalışmalarına devam etmektedir.

Fizik Öğretmeni

Gözde Orçunus

1983 yılında İzmir’de doğdu.İzmir Şemikler Lisesi’nde okudu. Üniversite eğitimini 2001-2006 yılları arası Dokuz Eylül Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Fizik Bölümü’nde tamamladı. 2006-2008 yılları arasında yine Dokuz Eylül Üniversitesi’nde pedagojik formasyon eğitimini tamamladı. 2006 yılından itibaren çeşitli dersane ve özel okullarda görev yaptı. Evli ve bir kızı olan öğretmenimiz Karşıyaka’da ikamet etmektedir.2020-2021 Eğitim-Öğretim yılnda Özel Havajet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde fizik öğretmeni olarak göreve başlamıştır.

Uçak Bakım Öğretmeni

Kaya Akay

1968 yılında İzmir’de doğdu. 1985 yılında İzmir Şehit Fethi Bey Lisesinden mezun oldu. 1986 yılında Hava Teknik Okullar Komutanlığından Uçak Oto Pilot Teknisyeni olarak mezun oldu. Hava Kuvvetleri Komutanlığının çeşitli birliklerinde, çeşitli uçak tiplerinde Uçak Avionik Sistemleri Teknisyeni olarak görev yaptı. 1999 yılında Anadolu Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümünü bitirdi. 2003 yılında Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Ana Bilim Dalında Yüksek Lisansını tamamladı. 2005 yılında HAVELSAN da simülatör kursu gördü. 2005-2014 yılları arasında F-4, F5, T-38A, T-38M,T-37 ve KT1-T simülatörlerinde çalıştı. 2014 yılında kendi isteği ile Hava Kuvvetleri Komutanlığından emekli oldu. Evli ve iki çocuk babasıdır. Özel Havajet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Uçak Bakım öğretmeni olarak görev yapmaktadır. Basketbol oynamak ve felsefe özel ilgi alanlarıdır.

Beden Eğitimi Öğretmeni

Mürvet Yücehan

1993 yılında İskenderun’da doğdu. İzmir Şemikler Lisesinden mezun oldu. Üniversite eğitimini 2012-2016 yılları arasında Ege üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksekokulu Voleybol Antrenörlüğü bölümünde tamamladı. 2016 yılında pedagojik formasyon egitmini Dokuz Eylül Üniversitesinde aldı. Alt yapılarda ve profesyonel olarak 15 yıl voleybol oynadı. Voleybol antrenörlüğü ve fitness eğitmeni olarak çalıştı. 2018-2020 yılları arasında özel bir kurumda beden eğitimi öğretmenliği yaptı. 2018 yılından itibaren voleybol hakemliği yapmaktadır. Hobi ve ilgi alanları; kitap ve dergi okumak, puzzle yapmak, dart oynamak, bisiklete binmek.

İngilizce Öğretmeni

Naci Ürkmez

1965 doğumlu evli ve iki çocuk babası. İlkokulu Karşıyaka Türkbirliği ilkokulunda, orta ve liseyi Karşıyaka Erkek Lisesinde, üniversiteyi Eskişehir Anadolu Üniversitesinde tamamladı.1984 yılında HV.K.K. lığında Uçak radar atış kontrol bakım teknisyeni olarak göreve başladı.1991 yılında İngilizce öğretmeni olarak atandı. 1995 yılında Amerika Birleşik devletlerinde havadan yakıt ikmal operatörlüğü kursunu tamamlayarak KC-13R Tanker uçaklarında 3000 saate yakın uçuş görevinde bulundu. İncirlik Hava üssünde Birlik lisan okulu kurdu yöneticiliğini ve öğretmenliğini yaptı. Eskişehir ve Adana’da çeşitli özel kurslarda ve okullarda bölüm başkanlıkları yaptı. PPL ve ATPL 620 saat yer dersleri aldı. Yurt içi ve Yurt dışı çeşitli ülkelerde kurslar, programlar ve NATO tatbikatlarında bulundu. Doğa yürüyüşleri yapmak, kitap ve saz çalmak hobileri arasındadır.

Beden Eğitimine Öğretmeni

Oğuzcan Polat

1990 yılında İzmir’de doğdu. Cihat Kora Anadolu Lisesinde okudu. Üniversite eğitimini 2008-2014 yılları arasında Ege Üniversitesi Beden Eğitim Spor Yüksekokulunda tamamladı. 2015 yılında pedagojik formasyon eğitimini 9 Eylül Üniversitesinde aldı. 2008-2018 yılları Spor Kulüplerinde Antrenör ve Koordinatörlük yaptı. Uluslarası basketbol kamplarında Baş Antrenör olarak çalıştı 2018 yılında kendi spor kulübünü kurdu .2020 yılında Özel Havajet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde göreve başladı.

Uçak Bakım Öğretmeni

Özay Ayraler

1972 yılında Samsun’da doğdu. Liseyi Samsun Endüstri Meslek Lisesi Torna/Tesviye Bölümünde tamamladı. 1989 yılında Hava Teknik Okullar Komutanlığının açmışolduğu imtihanı kazanarak eğitimini tamamlayıp 1990 yılında Jet Uçak Gövde Teknisyeni olarak HavaKuvvetlerinde değişik bölgelerde farklı uçak tiplerinde 26 yıl çalışıp 2016 yılında kendi isteğiyle emekli oldu.2006 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirdi. Halen Özel HavaJet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uçak Bakım öğretmeni olarak çalışmaktadır. Yelda hanımlaevli olup lisede okuyan bir kız çocuğu var, seyahat etmeyi doğa ve spor aktivitelerini, tarih ve teknik konularla ilgili kitap okumayı sever.