info@havajet.com; Ulus Mah. Çanakkale Asfaltı Üzeri No.131 Menemen/İzmir.
Uçak Bakım Teknisyenliği Uçak bakım çalışanları, uçakların ve havacılıkta kullanılan tüm araçların yapısını, güç sistemlerini bilen, mekanik ve elektrik sistemlerini kapsayan hat bakım işlemlerini yapan, “bakım çıkış sertifikası” düzenleyebilen ve aviyonik birimlerin sökme/takma işlemlerini gerçekleştiren kişilerdir. Bölüm Detayları İçin Tıklayınız.
Hava lojistiği çalışanları, her türlü ürünün, hizmetin ve bilgi akışının kaynağından, nihai tüketiciye kadar olan tedarik zincirini ve bu süreçte oluşan operasyonun etkili ve verimli bir biçimde planlanması, uygulanması, taşınması, depolanması ve kontrol altında tutulmasını sağlayan kişilerdir. Bölüm Detayları İçin Tıklayınız.
Uçak Elektronik Bölümünün temel amacı, gerçekleştirilmekte olan uçuş hizmetinin ulusal ve uluslararası havacılık kuruluşlarının standartlarına uygun, konforlu, emniyetli ve ekonomik açıdan fayda sağlamak adına görev alacak bireylerin eğitilmesidir. Uçak elektronik teknisyenliği, uçakların ve diğer hava araçlarının aviyonik ve elektrik sistemlerinin her türlü bakım onarımı, montaj ve servis işlerinin yapılmasının ardından “bakım çıkış sertifikası” düzenleyebilen ve uçak yapısı,güç sistemlerinin hat bakımı sırasında sökme takma işlemlerini Sivil Havacılık Yönetmeliklerine uygun olarak yapabilen meslek elemanıdır. Bölüm Detayları İçin Tıklayınız.